با پیشرفت فناوری، امروزه دسترسی به اطلاعات و داده‌ها نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است و هر ساله میزان تولید اطلاعات و داده دوبرابر می‌شود. از اینرو محافظت از اطلاعات و داده‌ها امری ضروری در زندگی دیجیتال امروزی است. طبق آمار منتشر شده ۴۶ درصد از کاربران هر ساله اطلاعات خود را به علت عدم پشتیبان گیری از دست می‌دهند. از این میان، نزدیک به ۳۰ درصد به دلیل اشتباهات انسانی رخ می‌دهد.

یکی از دلایل بسیار مرسوم از دست دادن اطلاعات بر اثر وجود برنامه‌های مخرب یا اشتباهات دیجیتالی رایج است. در ادامه همراه ما باشید تا در این مقاله نحوه پشتیبان گیری از فایل‌ها با استفاده از نرم افزار EaseUS Todo Backup را به شما آموزش دهیم.

از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد برنامه EaseUS Todo Backup این است که می‌توانید از پارتیشن‌ها یا دیسک‌ها، فایل‌ها، ایمیل یا سیستم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، بنابراین این برنامه یک نرم افزار کامل برای تهیه پشتیبان از هر نوع داده است. این برنامه برای تمامی کسب و کارهایی که به نحوی با ذخیره اطلاعات و داده سروکار دارند بسیار ضروری است. همچنین کار با این برنامه به قدری آسان است که به راحتی می‌توانید زمان تهیه نسخه پشتیبان را تعیین کنید و نرم افزار در آن زمان به صورت خودکار شروع به تهیه نسخه پشتیبان خواهد گرفت.  برای مشاهده سایر ویژگی‌های این برنامه قدرتمند می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع: گویا آی تی

درباره ی mohsen