شرکت شبکه گستران آسیا با هدف ارائه تجهیزات و خدمات تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس شد.این شرکت توانسته به پشتوانه تجربه پانزده ساله مدیران خویش و با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد و دانش فنی لازم با تکیه برتکنولوژی روز دنیا گامی استوار در راستای رشد صنعت IT برداشته و در همین زمینه با ارائه بهترین تجهیزات و خدمات، ماموریت اصلی خویش که جلب رضایت و تضمین منافع مشتریان می باشد را به نحو احسن انجام دهد.

این شرکت با بهره گیری از توان تخصصی کارشناسان و مدیران برجسته و مجرب, موفق شده تا مجموعه ای با تخصص های گوناگون درزمینه های شبکه های کامپیوتری گرد آوری نموده و در سایه این توانائی ها بستری مناسب جهت اجرای پروژه های گوناگون در زمینه های مختلف شامل : Data center , مجازی سازی ,  LAN, SOC, NOC, WAN, Security, VOIP, SAN, Server, UPS و ... فراهم نماید.

شرکت طی سالهای گذشته توانسته با تقویت زیر ساختهای علمی و عملی خویش و ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان،حوزه فعالیت خویش را گسترش داده و نمایندگی محصولات مختلفی را در زمینه های گوناگون کسب نماید.

در حوزه بازرگانی و تهیه و تامین کالا، شرکت توانسته تا کنون علاوه بر عرضه تخصصی محصولات و ملزومات شبکه و یو پی اس مشتمل بر کابل ها و اتصالات مختلف در گروه های مسی و فیبر نوری، در تهیه و تامین سایر ملزومات بخش فعال و غیر فعال شبکه های داده و مخابراتی و یو پی اس های توان  پایین ,متوسط و توان بالا و ترانس های تثبیت در طراحی و اجرای شبکه های مذکور موفقیت کسب نموده و افتخار ارائه کالا و خدمات به نحو احسن به سازمانها و  نهادها و ارگانهای و شرکت ها را دارا می باشد.

 

عمده فعالیت شرکت به بخش های زیر قابل تقسیم می باشند:

 1. مشاوره، طراحی ، نصب و راه اندازی شبکه محلی (  Enterprise LAN)
 2. امنیت داده ها و شبکه های کامپیوتری (DATA NETWORK  SECURITY)
 3. طراحی و پیاده سازی شبکه های بی سیم(WIRELESS)
 4. طراحی و پیاده سازی مراکز داده  ( DATA CENTER)
 5. سرویسهای مراکز داده  
  • راهکارهای سوئیچینگ و مسیر یابی شبکه Routing & Switching
  • مدیریت پهنای باند اینترنت Internet Bandwidth Management
  • مانیتورینگ شبکه Network Monitoring
  • و...
 6. IP Telephony
 7. طراحی و پیاده سازی سیستم های ذخیره سازی انبوه(SAN)
 8. طراحی و پیاده سازی ساختارهای مجازی و سرویسهای جانبی آن 
 9. خدمات بهینه سازی دیتابیس